ručné holiace strojčeky v štýle BentleyBOLIN WEBB predstavuje TOP výrobky zo sveta moderného holenia vyrobené vo Veľkej Británii. Rukoväte R1 a R1S sú originál balené s jedným kusom žiletiek na holenie Gillette Mach3 a X1 s jedným kusom Gillette Fusion ProGlide. Ich farebná povrchová úprava je totožná s farbami aplikovanými v slávnej a luxusnej automobilke BENTLEY. To všetko je zabalené do nádherného darčekového čierneho puzdra.

Pozrite sa vo Vašej kúpeľni na Váš holiaci strojček. Spýtajte sa sami seba, či vyzerá tak, ako by mal vyzerať: funguje, áno to je dôležité. Ale vzhľad môže byť tou vytúženou čerešničkou na torte.

BOLIN WEBB šiel do výzvy vložiť do skúseností z holenia viac inšpirácie z dizajnu a R1 je prvý výsledok. Ukazuje dušu, rovnováhu, pohyb, pričom výzor a pocit z držania je skvelý. 

Rukoväte R1 a R1S predstavujú funkčnosť a eleganciu v prirodzenej kombinácii do jedného výrobku.

Nový X1 strojček - vyvinutý pre žiletky FUSION predstavuje opäť kreatívny dizajn značky BOLIN WEBB. Do modernej doby holenia prináša energiu a inšpiráciu tak dokonale ako aj funkčnosť.

Už od roku 1953 IF oceňuje svojou cenou za vynikajúci dizajn odhadnutú medzinárodnou porotou. Ručný holiaci strojček X1 a stojan sú víťazom ceny IF za dizajn 2014.

Darček roka je vo Veľkej Británii najväčšia každoročná súťaž v kategórii darček a domov. Strojček R1 a stojan sú finalisti tejto súťaže za rok 2014 v kategórii PREMIUM/LUXURY.